Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Jeziernik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie, ul. Wodociągowa

Szczecinek(Jeziernik + 19 km)

209 000 zł42,78 m² 4 885,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 42,78 m , położona na pierwszym piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku. Mieszkanie wymaga remontu, co daje duże możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 5 mieszkań wykończonych pod klucz w Centrum Miasta! mieszkanie: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka(Jeziernik + 18 km)

3 352 365 zł82,41 m² 40 679,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji, w miejscowości Wiślinka, w sąsiedztwie dziewiczej natury oraz plaż Wyspy Sobieszewskiej. To miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Malbork(Jeziernik + 20 km)

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż nieruchomość w samym ścisłym Centrum Miasta ul. Jagiellońska 4 w Malborku pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Trzebiele

Trzebiele(Jeziernik + 9 km)

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w budynku dwurodzinnym do remontu - Trzebiele, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek(Jeziernik + 19 km)

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku przy ulicy Bartoszewskiego w Szczecinku. To przestrzeń, która dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

425 500 zł76,70 m² 5 547,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową okazją zakupu mieszkania o powierzchni 76,7 m2, położonego w centrum Malborka z możliwością podziału na dwa osobne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł73,90 m² 6 089,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie 3 Pokoje Tczew 73,9 m2 Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ignacego Paderewskiego w Tczewie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Suchostrzygi,Tczew(Jeziernik + 20 km)

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Actus przedstawia: na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | Tczew, ul. Jagiellońska | 33 m | 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 33 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jeziernik

Jeziernik,pomorskie

130 000 zł47 m² 2 787,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie położone w Jezierniku, w gminie Ostaszewo. Lokal mieści się na parterze w budynku mieszkalnym czterorodzinnym. Mieszkanie posiada osobne wejście. Powierzchnia użytkowa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij